Gadżety - Kubki

To znakomity prezent – pamiątka na każdą okazję. Pragniemy zaprezentować Państwu technologię umożliwiającą nadrukowanie na kubku dowolnego wzoru stworzonego przy pomocy komputera lub ze wzoru na papierze.

Wykonujemy niewielkie serie i pojedyncze egzemplarze.

Ze względów technologiczych oferujemy wykonywanie nadruków wyłącznie na naszych kubkach.
Mają one (dot. kubków ceramicznych) specjalnie przygotowaną powłokę, która umożliwia absorbcję wydrukowanego na odpowiednim medium wzoru. Proces transferu (wgrzewania) w zewnętrzną warstwę kubka przebiega pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze.
W ten sposób uzyskane nadruki są bardzo trwałe, kubki nadają się do codziennego użytku - w przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku kubków z nadrukami wykonanymi w innych technologiach typu "kalkomania".

Duży wybór upominków reklamowych w bardzo zróżnicowanych cenach. Od naprawdę tanich a efektownych długopisów, breloków, pluszaków czy kubeczków, przez T-shirty, czapeczki po ekskluzywne upominki elektroniczne czy skórzane. Wykonujemy nadruki metodą tampondruku lub sitodruku na wszystkich rodzajach gadżetów. Atrakcyjne ceny.

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.