Grawerowanie - Laser

Oferujemy grawerowanie i wycinanie laserem w szkle, drewnie, laminacie, skórze, gumie, tworzywach sztucznych, aluminium anodowanym. Technologia laserowego grawerowania oraz wycinania pozwala na wykonywanie pięknych, niepowtarzalnych w innej technologii prac.

Plotery laserowe Spirit posiadają pole robocze o wymiarach 740 x 460 mm i oferowane z głowicami laserowymi CO2, o mocach - od 12 do 60 wat. Można wykonywać na nich grawerowanie i cięcie w różnego rodzaju materiałach od tworzyw sztucznych po metale powlekane. Inteligentne oprogramowanie i specjalnie zaprojektowany pulpit sterowniczy czynią pracę z maszynami Spirit prostą i wydajną. Inne innowacyjne technologie, zastosowane w urządzeniach Spirit, mi. in. SmartBOX - wentylacja plastra miodu, SmartACT - zwiększająca prędkość pracy, SmartLIGHT - oświetlenie pola roboczego, SmartMemory - pamięć nieulotna, SmartPIN - nowy, lepszy Auto Focus oraz przycisk zatrzymania awaryjnego sprawiają, że maszyny z serii Spirit to nowa jakość wśród ploterów laserowych.

Urządzenia te są stosowane między innymi do:

 • grawerowanie i znakowanie na metalach powlekanych lub anodowanych,
 • grawerowanie i wycinanie stempli w gumie,
 • grawerowanie i cięcie tworzyw sztucznych - pleksi, akryl i inne,
 • grawerowanie na długopisach i innych podarunkach reklamowych lub okolicznościowych,
 • grawerowanie breloczków do kluczy, numerków na drzwi, numerków do kluczy, identyfikatorów i innych tabliczek imiennych,
 • grawerowanie i cięcie drewna i kartonu na dyplomy, elementy konstrukcyjne, makiety, 
 • grawerowanie tabliczek systemów informacji wewnętrznej do korytarzy i pomieszczeń biurowych, urzędów, banków, zakładów itp.,
 • grawerowanie tabliczek znamionowych na blachach aluminiowych powlekanych lub anodowanych,
 • grawerowanie tabliczek opisowych do szaf sterowniczych, przełączników, zaworów,
 • niezniszczalne znakowanie drogich urządzeń, części i innych elementów wymagających trwałego oznakowania,
 • cięcie elementów konstrukcyjnych z tworzyw sztucznych i drewna do produkcji makiet architektonicznych i reklam.


RMI


Maszyny do znakowania zapewniają precyzyjne nieuderzeniowe znakowanie na różnorodnych materiałach łącznie z metalami i plastikami. Ze względu na możliwość znakowania tekstu liniowego i eliptycznego, kodów paskowych, dwuwymiarowych matryc danych, kodów QR, numerów seryjnych, znaków graficznych i fotograficznej jakości grafiki urządzenie to swoją wielofunkcyjnością jest w stanie zaspokoić prawie wszystkie wymagania dotyczące znakowania.

ZNAKOWANIE LASEROWE NA:

- WSZYSTKICH METALACH
- PLASTIKACH
- CERAMICE
- MATERIAŁACH MIESZANYCH
- SILIKONIE
- KAMIENIU

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.